13.05.2023 – Bąbelki – warsztaty dla miłośników win musujących

Warsztaty 13.05.2023

299,00  z VAT

Wina musujące od kilku lat robią furorę. Okazuje się, że coraz częściej otwieramy bąbelki, nie tylko celebrując ważne wydarzenia, ale w codzienności, dla zwykłej przyjemności. I słusznie!

Brak w magazynie

Opis

Dla kogo: dla miłośników win musujących oraz dla tych, którzy chcieliby wina musujące poznać i docenić.

Będzie się działo: Omówimy podstawowe style win musujących, różne metody produkcji, oraz najbardziej znane apelacje. Zdegustujemy i porównamy wybrane style win musujących z różnych krajów i kontynentów. Sprawdzimy jak wina musujące radzą sobie w połączeniu z jedzeniem. Ponadto powiemy w jakich temperaturach i w jakich kieliszkach serwować wino oraz jak przechowywać.

Informacje dodatkowe:  Warsztat trwa 3 godziny / Winodobranie zapewnia: minimum 6 win do degustacji, profesjonalne kieliszki, wodę, bagietki i oliwę oraz w zależności od tematu warsztatu trzy przekąski podane jako przykład połączenia z winem (zazwyczaj sezonowane wędliny, sery i coś słodkiego)

Ekstra: Żaden uczestnik nie wyjdzie z warsztatów z pustymi rękami.
Winodobranie rozdaje małe niespodzianki!

Data - 13/05/2023
19:00 - 22:00

Wczytuję mapę...

Adres
Gdańska 2
Warszawa
mazowieckie

01-633
Poland


Piwnica w przedwojennym bloku osiedla historycznej Spółdzielni Mieszkaniowej S.U.P. 1929 r. Lokalizacja tuż przy stacji metro Marymont.

Warsztaty winiarskie odbywają się w nieformalnej atmosferze, w jasnej, wygodnej i wysokiej piwnicy z dużymi oknami, z widokiem na typowe zielone żoliborskie podwórko.

adres: ul. Gdańska 2, 01-633 Warszawa