17.02.2024 – Degustacja nieoczywista

Warsztaty 17.02.2024

299,00  z VAT

Ten temat polecamy osobom, które już uczestniczyły w naszych warsztatach. Degustacja nieoczywista wina stawia na Twoje indywidulane spotkanie z winem w rozbudowanej degustacji.

Brak w magazynie

Opis

Dla kogo: dla otwartych na nowe, dla lubiących wyzwania i muzykę, dla cierpliwych

Będzie się działo: Opowiemy o tym jak różne czynniki wpływają na degustację i nasze poznanie wina. Poruszymy temat psychologii wina. Zrobimy kilka eksperymentów degustacyjnych. Zdefiniujemy różne style wina. Odpowiesz sobie na pytanie, czy jesteś otwarty/otwarta na wino, czy już masz konkretne oczekiwania w stosunku wina? 😊

Jak zawsze pojawią się pyszne przekąski, które dopełnią doznań receptorów węchu i kubków smakowych. Ponadto dużo praktycznej wiedzy i informacji dotyczących prawidłowego serwisu winu. Bo nawiązując do przysłowia „jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”, podobnie jest z winem – „jak sobie podasz, tak się napijesz”. Niestety, bywa że mamy dobre wino, ale podajemy je w niewłaściwej temperaturze, złym kieliszku i do jedzenia które nie pasuje. Nic straconego, wszystko na spokojnie wyjaśnimy!

Informacje dodatkowe:  Warsztat trwa 3 godziny / Winodobranie zapewnia: minimum 6 win do degustacji, profesjonalne kieliszki, wodę, bagietki i oliwę oraz w zależności od tematu warsztatu trzy przekąski podane jako przykład połączenia z winem (zazwyczaj sezonowane wędliny, sery i coś słodkiego)

Ekstra: Żaden uczestnik nie wyjdzie z warsztatów z pustymi rękami.
Winodobranie rozdaje małe niespodzianki!

Data - 17/02/2024
19:00 - 22:00

Wczytuję mapę...

Adres
Gdańska 2
Warszawa
mazowieckie

01-633
Poland


Piwnica w przedwojennym bloku osiedla historycznej Spółdzielni Mieszkaniowej S.U.P. 1929 r. Lokalizacja tuż przy stacji metro Marymont.

Warsztaty winiarskie odbywają się w nieformalnej atmosferze, w jasnej, wygodnej i wysokiej piwnicy z dużymi oknami, z widokiem na typowe zielone żoliborskie podwórko.

adres: ul. Gdańska 2, 01-633 Warszawa