25.09.2021 – Poznaj swój styl wina

Warsztaty 25.09.2021

219,00  z VAT

Brak w magazynie

Opis

Ten warsztat stawia na Twoje indywidulane spotkanie z winem. Wino jest towarzyskie i chce dać się poznać od najlepszej strony, ale to Ty zdecydujesz, czy sięgniesz po tę konkretną butelkę ponownie. Na niniejszych warsztatach odpowiesz sobie na pytanie, jakie wino lubisz i określisz kierunek swojej dalszej przygody z winem.

Dla kogo: dla otwartych na nowe, tych niezdecydowanych, jakie wino właściwie lubią, a szczególnie dla tych, którzy boją się win wytrawnych 😉

Będzie się działo: Nazwiesz aromaty i smaki, które lubisz, a następnie skonfrontujemy je z aromatami i smakami w winie. Jak zawsze pojawią się pyszne przekąski, które dopełnią doznań receptorów węchu i kubków smakowych. Ponadto dużo praktycznej wiedzy i informacji dotyczących prawidłowego serwisu winu. Bo nawiązując do przysłowia „jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”, podobnie jest z winem – „jak sobie podasz, tak się napijesz”. Niestety, bywa że mamy dobre wino, ale podajemy je w niewłaściwej temperaturze, złym kieliszku i do jedzenia które nie pasuje. Nic straconego, wszystko na spokojnie wyjaśnimy!

Informacje dodatkowe:  Warsztat trwa 3 godziny / Winodobranie zapewnia: minimum 6 win do degustacji, profesjonalne kieliszki, wodę, bagietki i oliwę oraz w zależności od tematu warsztatu trzy przekąski podane jako przykład połączenia z winem (zazwyczaj sezonowane wędliny, sery i coś słodkiego)

Ekstra:
Żaden uczestnik nie wyjdzie z warsztatów z pustymi rękami.
Winodobranie rozdaje małe niespodzianki!

Ważne: Warsztaty odbędą się, gdy zbierze się grupa min. 8 osób, dlatego zastrzegamy sobie możliwość zmiany podanego terminu, co obiecujemy czynić jak najrzadziej!
Prosimy, aby w dniu warsztatów ograniczyć użycie perfum i aromatycznych kosmetyków do minimum. Wino da nam się lepiej poznać w przestrzeni aromatycznie neutralnej. Dziękujemy!

Data - 25/09/2021
19:00 - 22:00

Wczytuję mapę...